Blog

Brush Baby SoftBrush – delikatna szczoteczka manualna dla dziecka

Brush Baby SoftBrush – delikatna szczoteczka manualna dla dziecka

Przedstawiamy Państwu naszą najnowszą szczoteczkę manualną Brush Baby SoftBrush, zadedykowaną dzieciom w wieku od 0 do 3 roku życia. To idealny wybór dla rodziców, którzy poszukują pierwszej, delikatnej szczoteczki do zębów dla swojego dziecka.

Największą zaletą szczoteczki Brush Baby SoftBrush jest jej delikatne włosie. Na główce szczoteczki znajduje się aż 6000 sztuk wyjątkowo miękkiego, jedwabistego włosia, które jest cieńsze niż w jakiejkolwiek innej szczoteczce do zębów. W większości dostępnych w sprzedaży szczoteczek ilość włosia wynosi od 1000 do 1500 sztuk, tu jest go aż 4 razy więcej.

Włosie na szczoteczce Brush Baby SoftBrush pokryte jest zaawansowanymi cząsteczkami nanosrebra, które zapewniają działanie antybakteryjne hamujące rozwój bakterii. Dzięki temu nawet do 99,9% bakterii jest eliminowane w ciągu 6 godzin od użytkowania. Szczoteczka pozostaje niemal sterylna za każdym razem, gdy dziecko jej używa.

Mała rękojeść i główka szczoteczki idealnie sprawdzają się przy wprowadzaniu codziennych nawyków szczotkowania zębów. Szczoteczka SoftBrush doskonale sprawdzi się przy ząbkowaniu. Delikatne, ale bardzo gęste włosie, świetnie doczyszcza powierzchnie zębów, nie podrażniając przy tym dziąseł.

Szczoteczki Brush Baby SoftBrush są dostępne w naszym sklepie online w dwupaku.

Strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych zgodnie z Polityką Prywatności.

Zaloguj się

Megamenu

Twój koszyk

Brak produktów