Blog

Cukier - live z dietetyczką

Cukier - live z dietetyczką

Kolejna rozmowa z cyklu #livezespecjalista tym razem w duchu zdrowego odżywiania. Zaprosiliśmy dietetyczkę, by porozmawiać o... cukrze.

Cukier to składnik diety, który cieszy się złą sławą. Nie tylko z powodu zwiększania ryzyka występowania nadwagi, otyłości i wielu chorób cywilizacyjnych, ale również w kontekście przyczyniania się do powstawania próchnicy. Cukier jest ulubioną pożywką bakterii próchnicowych.

Magdalena Depa-Muniak to dietetyczka, której dyplomy schowane są w segregatorach, a na ścianie gabinetu dumnie prezentują się metamorfozy podopiecznych, a tworzony wraz z kilkunastoosobowym zespołem Apetyt na Zdrowie to poza gabinetem, także catering dietetyczny, fit restauracja i pierwszy w Polsce drive-thru DIETdrive. Prywatnie mama dwóch chłopców przelewająca na wirtualny papier przepisy dla dzieci i dorosłych pod szyldem Matka Dietetyczka

Rozmowa na trudny temat. Cukier. Wszak dzieci kochają słodycze i wszechobecny cukier. Sprawdźcie co na temat cukru mówi dietetyczka. Czy sugeruje, by go kategorycznie zakazywać?? Założymy się, że się zdziwicie.

Poniżej dodajemy bezpośredni link do rozmowy na Instagramie:

LINK DO ROZMOWY Z DIETETYKIEM O CUKRZE

Zachęcamy do obserwowania naszego profilu i brania udział w rozmowach na żywo. Nasi goście z przyjemnością odpowiadają na pytania zadawane na czacie.

Strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych zgodnie z Polityką Prywatności.

Zaloguj się

Megamenu

Twój koszyk

Brak produktów