Blog

Konkurs na Instagramie - świętujemy 1000 subskrybentów!

Konkurs na Instagramie - świętujemy 1000 subskrybentów!

Kochani, nasz profil na Instagramie ma już 1000 subskrybentów. Dziękujemy Wam, że jesteście! I zapraszamy do zabawy z nagrodami.

Do wygrania mamy 6 zestawów złożonych z silikonowej gryzako-szczoteczki Chewable Toothbrush idealnie sprawdzającej się u maluchów podczas ząbkowania i małej pasty do zębów idealnej dla dzieci od pierwszego ząbka o smaku jabłkowo-miętowym.
Zadanie konkursowe:
napisz nam w komentarzu jak dbasz o zęby niemowlaka, przy okazji oznacz 2 osoby i udostępnij post konkursowy na swoim story. Zabawa trwa do 22 czerwca. Czekamy na Wasze komentarze na Instagramie!
Szczegółowy regulamin konkursu:
 1. Organizatorem konkursu i fundatorem nagród jest firma Ars Dental sp. z o.o., administrator profilu @brush_baby_polska.
 2. W konkursie może wziąć udział każdy, kto jest obserwatorem profilu @brush_baby_polska na Instagramie i poprawnie wykona zadanie konkursowe.
 3. Zadanie konkursowe polega na umieszczeniu pod postem konkursowym na IG @brush_baby_polska komentarza z odpowiedzią na pytanie: "jak dbasz o zęby niemowlaka?" oznaczeniu w poście 2 znajomych i udostępnieniu posta konkursowego na swoim story.
 4. Konkurs trwa od 15 do 22 czerwca 2022.
 5. Konkurs nie jest grą losową. Wygrają najbardziej kreatywne komentarze wybrane przez komisję konkursową złożoną z dwóch pracowników firmy Ars Dental Sp. z o.o.
 6. Nagrody to 6 x zestaw złożony z gryzako-szczoteczki Chewable Toothbrush i małej pasty do zębów (12ml) dla dzieci w wieku 0-3 lat o smaku jabłkowo-miętowym Brush Baby.
 7. Wyniki zabawy zostaną ogłoszone do końca czerwca 2022. Wpis zostanie zaktualizowany o wyniki zabawy, a wybrane osoby oznaczone w poście na IG. Decyzja wyboru wygranych jest nieodwołalna.
 8. Zwycięzcy w ciągu 7 dni od ogłoszenia wyników przesyłają do organizatora swój adres korespondencyjny, adres e-mail i nr telefonu za pomocą wiadomości prywatnej na Instagramie. Po tym terminie nagroda przepada.
 9. Nagroda zostanie wysłana w ciągu 10 dni od przesłania adresu korespondencyjnego.
 10. Wysyłka jest możliwa jedynie na terenie kraju (Polska), nie ma możliwości wysłania nagród za granicę.
 11. Dane osobowe (imię, nazwisko, adres, e-mail i nr telefonu) przetwarzane będą w celu komunikacji z Uczestnikami oraz w celu przekazania Nagrody Zwycięzcom Konkursu i ogłoszenia wyników Konkursu.
 12. W sprawach nie dających się przewidzieć i nieuregulowanych niniejszym Regulaminem decyduje Organizator.

Strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych zgodnie z Polityką Prywatności.

Zaloguj się

Megamenu

Twój koszyk

Brak produktów