Blog

Live o urazach z Olą Burczyńską Zdrową Buzią

Live o urazach z Olą Burczyńską Zdrową Buzią

Rozmowa o urazach zębów u dzieci z perspektywy stomatologa z lek. dent. Olą Burczyńską znaną na Instagramie jako Zdrowa Buzia.

Urazy zębów u dzieci to temat rzeka. Poprosiliśmy lek. dent. Olę Burczyńską o to, by przybliżyła rodzicom temat najczęstszych urazów wraz ze wskazówkami jak postępować w razie ich wystąpienia. Jeśli nie mieliście okazji zobaczyć rozmowy na żywo, zapraszamy do odsłuchania jej zapisu:

rozmowa o urazach ze @Zdrową_Buzią

Pod powyższym linkiem znajduje się nieco ponad pół godziny rozmowy naszpikowanej wiedzą. Taką wiedzę powinien mieć każdy rodzic małego dziecka. Trochę teorii i bardzo dużo praktycznych informacji ze sprawdzonego źródła. Ola mówi w sposób niezwykle jasny. Koniecznie odsłuchajcie.

Live ze specjalistą to nasza inicjatywa, którą realizujemy w ramach Kampanii 2x2. Poprzez dialog ze specjalistami upowszechniamy wiedzę dotyczącą zdrowia jamy ustnej i propagujemy dobre nawyki związane z higieną jamy ustnej. Zapraszamy do udziału w rozmowach ze specjalistami w swoich dziedzinach, na żywo możecie zadawać pytania i dzielić się doświadczeniami.

Jeśli są jakieś tematy dotyczące zębów, higieny, diety etc. które są dla Was szczególnie interesujące lub ważne, dajcie nam znać przez wiadomość prywatną na Instagramie lub pisząc maila na kontakt@brushbaby.pl.

Chętnie porozmawiamy ze specjalistami, którzy odpowiedzą na Wasze pytania i potrzeby.

Strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych zgodnie z Polityką Prywatności.

Zaloguj się

Megamenu

Twój koszyk

Brak produktów