Blog

Witaj na nowej stronie Brush-Baby!

Witaj na nowej stronie Brush-Baby!

Marka Brush-Baby na polskim rynku jest dostępna od ponad dekady. Nasze produkty są świetnej jakości, mają wyróżniający design i przede wszystkim lubią je dzieci. Z nami przygoda jaką jest szczotkowanie staje się prawdziwą zabawą! Dzięki temu nasze produkty cieszą się popularnością wśród rodziców, którzy dbają o zdrowe ząbki swoich pociech. Sami jesteśmy rodzicami i wiemy jakie to ważne. Jesteśmy dumni, że nasze produkty nie tylko wywołują, ale też dbają o zdrowy uśmiech.

Na tej stronie znajdziesz wszelkie informacje dotyczące naszych produktów. Ponadto, przygotowujemy teksty dotyczące higieny jamy ustnej i zdrowia zębów dzieci, odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Chętnie też odpowiemy na każde nadesłane nam pytanie. Pozostajemy w gotowości i dyspozycji do rozwiewania wszelkich zębowych mitów i stereotypów. Jesteśmy przekonani, że takie treści są potrzebne i pragniemy stać się wsparciem dla rodziców w ich codziennym trudzie.

Przygotowaliśmy wiele materiałów pomocnych w zachęcaniu dzieci do mycia zębów. Zapraszamy do zapisu na nasz newsletter, a w prezencie mamy pakiet materiałów! Do ściągnięcia za darmo krótki poradnik "Jak wybrać szczoteczkę do zębów dla dziecka?", tygodniowy kalendarz mycia zębów i zestaw kolorowanek do wydruku.

Uruchomiliśmy też sklep online, w którym kupisz (bez pośredników) wszystkie nasze produkty. Otrzymujemy sporo wiadomości poprzez social media, gdzie można kupić nasze produkty - teraz już wszystko jest w jednym miejscu. Zapraszamy do czytania i zakupów.

Zespół Brush-Baby

Strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych zgodnie z Polityką Prywatności.

Zaloguj się

Megamenu

Twój koszyk

Brak produktów