Blog

Premiera książeczki Zajączek u Dentysty

Premiera książeczki Zajączek u Dentysty

W sobotę, 4 czerwca, w VillaNova Dental Clinic miała miejsce wyjątkowa premiera. W końcu się wszyscy doczekaliśmy wspaniałego eventu, podczas którego zaprezentowaliśmy światu nasz wspólny projekt.

Zajączek u dentysty to projekt wydawniczy Wydawnictwa Kinderkulka, którego jesteśmy partnerem. Ksiażka ma charakter edukacyjny, kierowana jest do najmłodszych dzieci, które zaczynają swoją przygodę z higieną jamy ustnej i dentystą. Autorką publikacji jest lek. dent. Paulina Kosiniak-Kamysz, która w interesujący sposób wprowadza bohatera książeczki w świat higieny jamy ustnej, zdrowych nawyków i do gabinetu stomatologicznego. Całości dopełniają ilustracje wykonane przez wybitną ilustratorkę Gabrielę Cichowską, która stworzyła wizerunek naszego bohatera i nadała książce eleganckiego charakteru. 

Bardzo jest nam miło, że Zajączek używa naszej szczoteczki sonicznej BabySonic Pro i pasty do zębów z fluorem. Chociaż wiemy, że najważniejsze są prawidłowe nawyki, systematyczność i regularność. Nawet najlepsza szczoteczka z milionem gadżetów nie zadziała, jeśli będzie stała na półce w łazience. Dlatego chętnie włączamy się w działania poszerzające świadomość zarówno dzieci, jak i rodziców.

Do książeczki powstał również poradnik Jak dbać o zęby dziecka, który zawiera wiele cennych wskazówek dla rodziców, a także kilka kart zadań dla dzieci na spostrzegawczość i do pokolorowania. Poradnik można ściągnąć z nasze strony klikając w ten link albo kupując zestaw produktów do higieny jamy ustnej złożony z żółtej szczoteczki BabySonic Pro i pasty do zębów dla dzieci w wieku 0-3. Do zamówienia otrzymacie w prezencie wydrukowany poradnik.

Wracając do sobotniego popołudnia, to było wspaniałe wydarzenie w cudownej atmosferze. Wzruszające przemówienia, zdjęcia na ściance i w windzie!, pyszny poczęstunek, imponujący tort z Zajączkiem, warsztaty plastyczne z ilustratorką, przeglądy stomatologiczne dla dzieci, toasty i rozmowy utwierdziły nas w przekonaniu, że potrzeba więcej takich inicjatyw. Dzielimy się chwilami, które uwieczniła nasza fotograf Gosia Jasińska:

zajączek u dentysty

autorka z rodziną

autorka

przegląd stomatologiczny

Dziękujemy za piękny projekt. Gratulujemy Autorce i Ilustratorce, a także Wydawcy!

Książeczka jest dostępna w internetowym sklepie Kinderkulka, a wkrótce również u nas. Zachęcamy do zapoznania się z pozycją.

Strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych zgodnie z Polityką Prywatności.

Zaloguj się

Megamenu

Twój koszyk

Brak produktów