Blog

Wakacyjny konkurs na Instagramie z GO-Kidz

Wakacyjny konkurs na Instagramie z GO-Kidz
Wakacyjny konkurs na Instagramie, by zachęcić Was do codziennej higieny jamy ustnej także na wakacyjnych wyjazdach. Do wygrania podróżne szczoteczki soniczne GO-Kidz i pasty do zębów z fluorem.

Wakacje – czas beztroski i odpoczynku. Czas podróży, tych małych i dużych. To także czas, by zadbać o siebie i bliskich. W domu i na wyjazdach pamiętajcie o codziennej higienie jamy ustnej. Dwa razy dziennie (rano i wieczorem) przez 2 minuty to optymalny czas szczotkowania istotnie zmniejszający ryzyko próchnicy. A bakterie próchnicowe nie biorą wakacji! Zawsze działają na niekorzyść zdrowych zębów. Wiemy, że podczas podróży czy wakacyjnych wyjazdów to może być nie lada wyzwanie – nowe miejsca, zmienne pory odpoczynku, ekscytacja i wakacyjny luz mogą zaburzyć codzienną rutynę. Jednak chcemy Was trochę zmotywować i zapraszamy Was na wakacyjny konkurs. Ba! Mamy nadzieję, że będziecie się nawzajem inspirować!

Podzielcie się w komentarzu Waszymi sposobami jak zachęcacie dziecko do mycia zębów na wakacjach i zaproście do zabawy dwójkę znajomych. Trzy najciekawsze odpowiedzi nagrodzimy zestawami szczoteczek podróżnych GO-Kidz i past do zębów z fluorem dla dzieci w wieku powyżej 3 roku życia. Konkurs trwa na naszym Instagramie do 15 sierpnia włącznie. Rozwiązanie pojawi się do końca miesiąca. 

Zadanie konkursowe:

napisz w komentarzu pod postem konkursowym na Instagramie jak zachęcasz dziecko do mycia zębów na wakacjach/podczas podróży i zaproś 2 znajomych do zabawy. Konkurs trwa do 15 sierpnia. Czekamy na komentarze!

Szczegółowy regulamin konkursu:

1.       Organizatorem konkursu i fundatorem nagród jest firma Ars Dental sp. z o.o., administrator profilu @brush_baby_polska.

2.       W konkursie może wziąć udział każdy, kto jest obserwatorem profilu @brush_baby_polska na Instagramie i poprawnie wykona zadanie konkursowe.

3.       Zadanie konkursowe polega na umieszczeniu pod postem konkursowym na IG @brush_baby_polska komentarza z odpowiedzią na pytanie: "jak zachęcasz dziecko do mycia zębów na wakacjach/podczas podróży?" i zaproszeniu do zabawy 2 znajomych z Instagrama (z oznaczeniem ich w komentarzu)

4.       Konkurs trwa od 01 do 15 sierpnia 2022.

5.       Konkurs nie jest grą losową. Wygrają najbardziej kreatywne komentarze wybrane przez komisję konkursową złożoną z dwóch pracowników firmy Ars Dental Sp. z o.o.

6.       Nagrody to 3 x zestaw złożony z podróżnej szczoteczki sonicznej GO-Kidz Brush Baby i pasty do zębów z fluorem dla dzieci powyżej 3 roku życia.

7.       Wyniki zabawy zostaną ogłoszone najpóźniej do końca sierpnia 2022. Wpis zostanie zaktualizowany o wyniki zabawy, a wybrane osoby oznaczone w poście na IG. Decyzja wyboru wygranych jest nieodwołalna.

8.       Zwycięzcy w ciągu 7 dni od ogłoszenia wyników przesyłają do organizatora swój adres korespondencyjny, adres e-mail i nr telefonu za pomocą wiadomości prywatnej na Instagramie. Po tym terminie nagroda przepada.

9.       Nagroda zostanie wysłana w ciągu 10 dni od przesłania adresu korespondencyjnego.

10.   Wysyłka jest możliwa jedynie na terenie kraju (Polska), nie ma możliwości wysłania nagród za granicę.

11.   Dane osobowe (imię, nazwisko, adres, e-mail i nr telefonu) przetwarzane będą w celu komunikacji z Uczestnikami oraz w celu przekazania Nagrody Zwycięzcom Konkursu i ogłoszenia wyników Konkursu.

12.   W sprawach nie dających się przewidzieć i nieuregulowanych niniejszym Regulaminem decyduje Organizator.

Strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych zgodnie z Polityką Prywatności.

Zaloguj się

Megamenu

Twój koszyk

Brak produktów