Konkurs

Kampania startuje z pierwszym dniem września! Poniżej przedstawiamy harmonogram Kampanii 2x2, będącej jednocześnie konkursem z nagrodami. Aby wziąć udział w zabawie z nagrodami należy dodać publiczny post/zdjęcie na własnym profilu Instagram na zadany temat, oznaczając hashtagami #kampania2x2 i #brushbabypolska . Co dwa tygodnie 2 osoby otrzymają od nas zestawy złożone ze szczoteczki sonicznej i pasty dostosowanej do wieku dziecka zwycięzców.


01.09 – 14.09.2021 Pokażcie jak wspólnie czyścicie zęby.

Nie ważne ile osób liczy Wasza rodzina. Wspólne szczotkowanie to może być świetna zabawa! Wrzućcie na swoje profile zdjęcia ze wspólnego szczotkowania i promujcie wśród swoich znajomych nawyk codziennego mycia zębów. Zachęcajcie do udziału w zabawie swoich znajomych i wspólnie troszczcie się o zęby Waszych dzieci.  Przy okazji weźmiecie udział w konkursie, w którym do wygrania są 2 szczoteczki soniczne z naszej oferty. Żeby wziąć udział w zabawie należy dodać w opisie informację, że bierzecie udział w Kampanii 2x2 (2 razy dziennie 2 minuty szczotkowania), a zdjęcia oznaczycie hashtagami #kampania2x2 i #brushbabypolska.


15.09 – 30.09.2021 Czas na uśmiech!

Czekamy na Wasze uśmiechnięte fotki tuż po szczotkowaniu zębów! Liczymy na błyszczące i lśniące ząbki, a także na mnóstwo pozytywnej energii. Zarażajcie się nawzajem uśmiechem! My też chętnie się zarazimy. Zdjęcia oznaczajcie #kampania2x2 i #brushbabypolska, a wtedy weźmiecie udział w zabawie z nagrodami – 2 szczoteczki soniczne z pastami dostosowanymi do wieku zwycięzców czekają.


01.10 – 14.10.2021 Zdrowe przekąski, które uwielbiają dzieci!

Oprócz regularnego mycia zębów, w profilaktyce próchnicy bardzo ważną rolę odgrywa dieta. Szczególnie ważne jest ograniczanie cukru. Pokażcie nam zdrowe przekąski, które kochają Wasze dzieci! Liczymy na prawdziwą ucztę! Wrzucajcie na swoje profile zdjęcia śniadań, przekąsek do szkoły czy ulubionych przegryzek Waszych dzieci. Pamiętajcie, by oznaczyć je hashtagami #kampania2x2 i #brushbabypolska, żebyśmy je mogli zobaczyć.


15.10 – 31.10.2021 Mycie zębów na dobry początek dnia!

Pokażcie jak myjecie zęby rano. Czy jesteście zaspani? A może wręcz tryskacie energią? Macie całe 2 minuty szczotkowania do wykorzystania! Czekamy na Wasze poranne foty z hashtagami #kampania2x2 i #brushbabypolska do 15.10 do końca miesiąca. Dwa najlepsze naszym zdaniem zdjęcia zostaną nagrodzone szczoteczkami sonicznymi i pastami do zębów dla małych użytkowników.


01.11 – 14.11.2021 Wieczorne szczotkowanie!

2 minuty po dniu pełnym wrażeń to może być wyzwanie. Pokażcie jak myjecie zęby tuż przed wskoczeniem do łóżek! Pamiętajcie, że po starannym umyciu ząbków nie powinno się już spożywać żadnych posiłków ani mleka, bo resztki jedzenia są doskonałą pożywką dla bakterii próchnicowych.

Czekamy na wieczorne fotki z hashtagami #kampania2x2, #brushbabypolska. Zabawa z nagrodami trwa między 1 a 14 listopada, potem ogłosimy kolejne kreatywne zadanie


15.11 – 30.11.2021 Wizyta u stomatologa.

Wiecie kiedy dziecko powinno po raz pierwszy trafić na fotel dentystyczny? Pamiętacie o wizytach kontrolnych ząbków Waszych dzieci? Jesteśmy ciekawi Waszych doświadczeń związanych z wizytami u stomatologa. Czekamy na Wasze zdjęcia z gabinetu stomatologicznego, poczekalni czy z przygotowań do wizyty. Zdjęcia na ten temat umieszczone na Waszych profilach w terminie 15-30.11 z oznaczeniem hashtagów #kampania2x2 i #brushbabypolska biorą udział w konkursie z nagrodami. Do wygrania są 2 zestawy – szczoteczka soniczna + pasta do zębów Brush Baby dla zwycięzców.

Zachęcajcie do udziału w zabawie znajomych i wspólnie troszczcie się o zęby Waszych dzieci. Kampania 2x2 ma na celu upowszechnienie nawyku mycia zębów 2 razy dziennie przez 2 minuty u dzieci. Chcemy przyczynić się do zdrowszych uśmiechów dzieci w Polsce! Niech temat higieny jamy ustnej będzie żywy. Dzielcie się Waszymi trudnościami i sukcesami, dawajcie sobie dobry przykład i wymieniajcie się doświadczeniami. Liczymy na Was i mocno Wam kibicujemy.

Gorąco zapraszamy do udziału w Kampanii 2x2!


Regulamin

Strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych zgodnie z Polityką Prywatności.

Zaloguj się

Megamenu

Twój koszyk

Brak produktów