Zestaw prezentowy: "Zajączek u dentysty"

119,00 zł
Opłata za transport
Brutto
W ciągu 2-3 dni roboczych

Zestaw prezentowy "Zajaczek u dentysty" to zestaw czterech produktów wspierających dziecko i rodziców w higienie jamy ustnej od pierwszego ząbka. Książka "Zajączek u dentysty" oswaja z gabinetem stomatologicznym i higieną jamy ustnej, szczoteczka soniczna BabySonic Pro i pasta do zębów z zajączkiem to duet, który doskonale zadba o zdrowy uśmiech malucha. W poradniku "Jak dbać o zęby dziecka?" rodzic znajdzie wiele cennych informacji na temat higieny jamy ustnej, a dziecko kreatywne zadania do wykonania.

Nr produktu: N/A
Opis

Prezent idealny na baby shower, dla niemowlaka, na pierwsze urodziny lub dla malucha przed pierwszą wizytą w gabinecie stomatologicznym. Połączenie prezentu praktycznego, pozwalającego zadbać o zdrowie i edukacyjnego z elementami zabawy.

BabySonic Pro.png

Szczoteczka soniczna BabySonic Pro

Szczoteczka zaprojektowana w taki sposób, aby pomóc rodzicom w zachowaniu optymalnej higieny jamy ustnej swoich dzieci. Dzięki miękkiemu włosiu oraz delikatnym drganiom jest idealnym narzędziem pozwalającym na delikatne oraz dokładne czyszczenie powierzchni zębów i dziąseł u najmłodszych.

·         malutka główka szczoteczki - idealna dla dzieci w wieku od 0 do 3 lat

·         wyjątkowo miękkie włosie, delikatne wibracje oraz wygodny uchwyt

·         łagodne drgania soniczne (16000 drgań sonicznych) skutecznie czyszczą zęby i masują dziąsła

·         2-minutowy timer

·         wymienne końcówki (w zestawie 2 końcówki czyszczące dla dzieci w wieku 0-18 miesięcy i 18-36 miesięcy)

Pasta do zębów z zajączkiem

Pasta o delikatnym, jabłkowo-miętowym smaku z Zajączkiem. Zawiera rekomendowaną przez specjalistów zawartość fluoru 1000 ppm dla dzieci od pierwszego ząbka.

·         bardzo delikatny, przyjemny smak - jabłko z miętą

·         rekomendowana przez specjalistów zawartość fluoru - 1000 ppm

·         zawiera ksylitol wspierający i wzmacniający działanie fluoru

·         nie zawiera substancji pieniących

·         nie zawiera laurylosiarczanu sodu  - SLS FREE

·         nie zawiera glutenu, soi, białek mleka ani oleju palmowego

·         wygodna tubka - 50 ml

Edukacyjna książka dla dzieci „Zajączek u dentysty”

Książka autorstwa Pauliny Kosiniak-Kamysz (stomatolożki i mamy), ilustrowana przez Gabrielę Cichowską, Wydawnictwo Kinderkulka. Bohaterem książki jest Zajączek, który wybiera się na pierwszą wizytę u dentysty. Piękne grafiki, gruby ekologiczny papier i prawdziwa sytuacja przed Zajączkiem przybliżą dziecku wyzwanie, jakim jest pierwsza wizyta w gabinecie stomatologicznym.

W książce w lekki sposób poruszane są zagadnienia higieny jamy ustnej. „Zajączek u dentysty” to rozpoczęcie przygody z lekarzem dentystą oraz gabinetem już w domu, w którym każde dziecko czuje się bezpiecznie. Książka jest przygotowaniem małego pacjenta do wizyty na zasadzie zabawy. Bo jeśli do gabinetu dentystycznego zaprosi nas słodki Zajączek, to będzie to najlepsze rozpoczęcie zdrowej przygody, które zaprocentuje na całe życie.

Zajączek w książce myje zęby żółtą szczoteczką soniczną BabySonic Pro i pastą do zębów z zajączkiem o rekomendowanej przez specjalistów zawartości fluoru (1000 ppm F) od pierwszego ząbka.

Ta książka jest propozycją nie tylko dla dzieci, ale również dla rodziców. Pomoże wprowadzić ich pociechy na właściwe tory zdrowego uśmiechu. Zdrowe zęby to przecież zdrowy mały człowiek i szczęśliwe dziecko.

Poradnik "Jak dbać o zęby dziecka?"

Właściwe nawyki związane z higieną jamy ustnej to jedna z ważniejszych umiejętności, jakie możesz przekazać swojemu dziecku w zakresie troski o własne zdrowie. Pierwsze lata życia dziecka decydują o kondycji jego zębów mlecznych, a potem stałych. Bez zdrowej jamy ustnej Twoja pociecha nigdy nie będzie zdrowym dzieckiem, w myśl zasady zdrowe zęby-zdrowy człowiek. Prawidłowa higiena jamy ustnej jest więc inwestycją w jego zdrowie. Poradnik jest dostępny na naszej stronie w wersji elektronicznej, ale drukowana wersja jest zdecydowanie fajniejsza. 

Chcesz dowiedzieć się:

·         Jak dbać o zęby dziecka?

·         Dlaczego należy dbać o higienę jeszcze przed pojawieniem się pierwszego ząbka?

·         Dlaczego należy czyścić zęby dzieciom?

·         Jaką pastę stosować?

·         Kiedy pierwsza wizyta u dentysty?

·         Dlaczego dieta jest tak ważna?

Na te i wiele innych pytań odpowiedź znajdziesz w poradniku dla rodziców “Jak dbać o zęby? Profilaktyka i higiena jamy ustnej. Poradnik dla rodziców”. Znajdziesz w nim również zadania do wykonania dla Twojego dziecka.

W zestawie "Zajączek u dentysty" znajdziesz 4 super produkty:

·         Szczoteczka soniczna od pierwszego ząbka BabySonic PRO w kolorze żółtym

·         Pasta do zębów z zajączkiem o delikatnym smaku jabłko-mięta 1000 ppm F

·         Książka „Zajączek u dentysty”, która oswaja z pierwszą wizytą u dentysty i profilaktyką jamy ustnej

·         Poradnik dla rodziców „Jak dbać o zęby dziecka?” z kreatywnymi zadaniami dla dzieci 

Szczegóły Produktu
3 Przedmioty

Strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych zgodnie z Polityką Prywatności.

Zaloguj się

Megamenu

Twój koszyk

Brak produktów