Kampania 2x2

Czy wiesz, że wystarczą jedynie 2 minuty szczotkowania zębów rano i wieczorem, żeby znacząco zmniejszyć ryzyko wystąpienia próchnicy u Twojego dziecka? To proste jak 2x2! Szybko przeliczając to tylko 4 z 1440 minut w ciągu doby.

Celem Kampanii 2x2 jest obniżenie częstotliwości występowania próchnicy zębów u dzieci, wzrost świadomości i utrwalenie prawidłowych nawyków w zakresie higieny jamy ustnej poprzez promocję szczotkowania zębów 2 razy dziennie przez 2 minuty.

Dołącz do Kampanii 2x2 i szczotkuj zęby wspólnie z dzieckiem co najmniej 2 razy dziennie przez 2 minuty. Zapraszamy do dzielenia się chwilami ze szczoteczką na Instagramie. Chętnie udostępnimy Wasze posty oznaczone hashtagami:

#kampania2x2 i #brushbabypolska.

Regularne szczotkowanie zębów 2 razy dziennie przez 2 minuty zmniejszy ryzyko wystąpienia próchnicy, a także pomoże wyrobić nawyk mycia zębów u Twojego dziecka. Nawet jeśli do tej pory nie szczotkowaliście sumiennie zębów, to nigdy nie jest za późno na to, by zacząć. Przyłączcie się do zabawy i wspólnie z nami dbajcie o zdrowe uśmiechy Waszych dzieci!

Zapraszamy również do pobrania darmowych materiałów z naszej strony – poradnika dla rodziców „Jak zachęcić dziecko do mycia zębów”, kalendarzy mycia zębów i kolorowanek do wydruku. Materiały można pobrać bezpłatnie z zakładki "do pobrania". Liczymy na to, że nasze materiały będą dodatkową pomocą w codziennej higienie jamy ustnej dzieci!

Kampania 2x2 na Instagramie

We wrześniu zaczynamy działania na Instagramie! Publikuj zdjęcia na zadany przez nas temat w kolejnych etapach zabawy, oznaczaj je hashtagami #kampania2x2 #brushbabypolska i wygrywaj atrakcyjne nagrody! Po każdym etapie konkursu 2 osoby otrzymają od nas szczoteczkę soniczną dla dzieci i pastę do zębów z odpowiednią dawką fluoru dostosowaną do wieku dziecka. Do wyboru dla zwycięzców mamy szczoteczki soniczne BabySonic Pro dla dzieci w wieku 0 – 3 lat oraz fantastyczne szczoteczki soniczne KidzSonic dla dzieci powyżej 3 roku życia z naszej najnowszej kolekcji. Obserwuj nas na Instagramie, żeby nic Cię nie ominęło!

Strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych zgodnie z Polityką Prywatności.

Zaloguj się

Megamenu

Twój koszyk

Brak produktów