Blog

Wizyta u ortodonty - live z lek. dent. Joanną Madej

Wizyta u ortodonty - live z lek. dent. Joanną Madej

Rozmowa "wizyta u ortodonty" z lek.dent. Joanną Madej, ortodontką, na temat dbania o zdrowy i piękny zgryz dzieci.

W ramach rozmowy Live ze specjalistą w lipcu spotkaliśmy się z Panią Doktor Joanną Madej, ortodontką, prowadzącą na instagramie profil @drmadejortho. Leczenie ortodontyczne dzieci wiąże się z dużymi pokładami cierpliwości i bywa wymagające, więc postanowiliśmy porozmawiać o tym, jak uniknąć wad zgryzu i w jaki sposób można dbać o prawidłowy zgryz dzieci od pierwszych dni życia. Wizyta u ortodonty w pigułce!

Pani Doktor podczas krótkiej rozmowy opowiedziała nam o najczęstszych wadach zgryzu, a także o najprostszych zasadach, które wspomagają prawidłowe wzrastanie i układanie się zębów w buzi dziecka.

Rozmowa została zapisana na naszym IGTV, więc jeśli chcesz wiedzieć:

- kiedy wybrać się do ortodonty pierwszy raz?
- jak wygląda wizyta u ortodonty?
- jakie błędy powodują wady zgryzu u dzieci?
- jak dbać o prawidłowy wzrost zębów dziecka?
- czy zakłada się aparat na zęby mleczne?

Koniecznie odsłuchaj naszej rozmowy wizyta u ortodonty

Lek. Dent. Joanna Madej jest lekarzem specjalistą ortodontą, absolwentką Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Pani Doktor należy do Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego oraz Europejskiego Towarzystwa Ortodontycznego EOS. Od 2007 roku pracownik Poradni Ortodoncji Wojewódzkiego Centrum Stomatologii w Warszawie (obecnie Mazowieckie Centrum Stomatologii). Pani Doktor ma na na swoim koncie liczne szkolenia w Polsce i za granicą z zakresu Ortodoncji i ortopedii szczękowej, zajmuje się leczeniem pacjentów dorosłych i dzieci aparatami ruchomymi i stałymi oraz aparatami Invisalign na warszawskim Ursynowie - Ortodoncja Joanna Madej.

Rozmowy realizujemy w ramach Kampanii 2x2, dzięki której edukujemy, prowadzimy działania dotyczące profilaktyki chorób jamy ustnej u dzieci i zachęcamy do codziennego mycia zębów 2x dziennie przez 2 minuty.

Strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych zgodnie z Polityką Prywatności.

Zaloguj się

Megamenu

Twój koszyk

Brak produktów