Blog

Live ze specjalistą - Kampania 2x2

Live ze specjalistą - Kampania 2x2

Live ze specjalistą to nasza nowa inicjatywa w ramach Kampanii 2x2. Zapraszamy do udziału w rozmowach o higienie jamy ustnej dzieci i profilaktyce próchnicy ze specjalistami w swoich dziedzinach.

Kampania 2x2 to projekt, w którym zachęcamy rodziców i dzieci do regularnego i systematycznego dbania o zdrowie zębów najmłodszych przy pomocy pasty i szczoteczki. Promujemy mycie zębów rano i wieczorem przez 2 minuty (stąd 2 razy 2) i promujemy profilaktykę jako najlepszy sposób na walkę z epidemią próchnicy.

Pragniemy zaproponować Wam rozmowy ze specjalistami w zakresie higieny jamy ustnej dzieci. W ramach krótkich rozmów na konkretne tematy będziemy spotykać się z wysokiej jakości specjalistkami i specjalistami w swoich dziedzinach.

Zaplanowaliśmy co miesiąc (przynajmniej) jedną rozmowę na żywo. Zachęcamy do obserwowania naszego profilu na Instagramie @brush_baby_polska, gdzie będziemy informować o kolejnych terminach i tematach naszych rozmów. Krótkie podsumowanie każdej rozmowy znajdziecie w aktualnościach naszego bloga Wszystko o zębach.

Jeśli są jakieś tematy dotyczące zębów, higieny, diety etc. które są dla Was szczególnie interesujące lub ważne, dajcie nam znać przez wiadomość prywatną na Instagramie lub pisząc maila na kontakt@brushbaby.pl. Chętnie porozmawiamy ze specjalistami, którzy odpowiedzą na Wasze potrzeby.

Strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych zgodnie z Polityką Prywatności.

Zaloguj się

Megamenu

Twój koszyk

Brak produktów