Blog

Zajączek u dentysty - książeczka edukacyjna dla dzieci

Zajączek u dentysty - książeczka edukacyjna dla dzieci

Przedstawiamy cudowny projekt wydawniczy, w który z chęcią się zaangażowaliśmy. Poznajcie książeczkę „Zajączek u dentysty”. Premiera już 4 czerwca!

Autorką książki dla dzieci jest Paulina Kosiniak-Kamysz, dentystka i mama dwóch dziewczynek. Paulina połączyła doświadczenia z gabinetu stomatologicznego i własnego macierzyństwa, tworząc projekt edukacyjny, którego brakowało na rynku. W książce oswaja dzieci z wizytą adaptacyjną, ponieważ to najważniejsza wizyta w życiu małego pacjenta, która procentuje na całe jego życie.

Szukając odpowiedniej pozycji, która wprowadziłaby dzieci w zaczarowany świat gabinetu stomatologicznego przed pierwszą wizytą, autorka nie znalazła nic, co usatysfakcjonowałoby ją jako lekarza dentystę oraz jako estetę. A prawdziwym bodźcem do kontaktu z Wydawnictwem Kinderkulka była wizyta z córką w Centrum Zdrowia Dziecka, która uświadomiła jej, że na każdą taką wizytę do lekarza mały pacjent powinien przyjść przygotowany wcześniej przez swoich rodziców. Jest to niezmiernie ważne w budowaniu zaufania u pacjentów, zwłaszcza tych najmłodszych.

„Zajączek u dentysty” to rozpoczęcie przygody z lekarzem dentystą oraz gabinetem już w domu, gdzie dziecko czuje się po prostu bezpiecznie. Książka jest przygotowaniem pacjenta do wizyty na zasadzie zabawy. Bo jeśli do gabinetu dentystycznego zaprosi nas mały Zajączek, to będzie to najlepsze rozpoczęcie zdrowej przygody.

Grafiki do książki wykonała utalentowana ilustratorka Gabriela Cichowska, a w książce pojawiają się szczoteczka soniczna BabySonic Pro od pierwszego ząbka i pasta do zębów Brush Baby dla dzieci w wieku 0-3 lat.

    

Ta książka jest propozycją nie tylko dla dzieci, ale również dla rodziców. Pomoże wprowadzić ich pociechy na właściwe tory zdrowego uśmiechu.

Książkę Zajączek u dentysty w przedsprzedaży można kupić jedynie na stronie internetowej Wydawnictwa Kinderkulka.

Strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych zgodnie z Polityką Prywatności.

Zaloguj się

Megamenu

Twój koszyk

Brak produktów